GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 10673085
nr 1067 3085
Matservis
50 del ca, KPM
Kondition: nagg, bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:07:57
500 kr
1.800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr