KONST / Litografier / Färglitografi 14677167
nr 1467 7167
Tage Åsén
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -78, "Makten och härligheten". Färglitografi, bildmått: 54x40. Yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Tage Åsén, svensk målare och grafiker född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:04:10
11/5 22:41:21