BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5431482
nr 543 1482
Ljusstakar
2 par Silver, höjd: 7-9 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 29 september 2008
kl 16:25:45
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr