KONST / Litografier / Färglitografi 11482443
nr 1148 2443
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 27/225, Blommor i fönster, bladets mått: 74x55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:33:44
29/11 22:28:44
300 kr
4/12 00:40:08
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm