KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14413302
nr 1441 3302
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsning, "Tratt". Signerad, numrerad 30/90, daterad -90. Bildmått: 33x30 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:08:07
100 kr
350 kr