KONST / Litografier / Färglitografier 14342104
nr 1434 2104
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ej signerade. Färglitografi. Bladets mått: 30x23cm, oramade lösa blad, stämplade Galerie Aix
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:50:54
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)