KONST / Litografier / Färglitografi 15174327
nr 1517 4327
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), figurer. Signerad, numrerad 44/75. Färglitografi. Bladets mått: 45x57 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:55:16
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse