KONST / Litografier / Grafiskt blad 13724020
nr 1372 4020
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 33/100. Gicleé på duk, Motivet. 45x55 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:49:58
12/1 11:45:47