MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5246454
nr 524 6454
Sekretär
Rokokostil, längd: 85, djup: 43, höjd: 102 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 maj 2008
kl 16:46:34
100 kr
500 kr
500 kr
600 kr
650 kr
1.000 kr
750 kr
6
900 kr
6
1.200 kr
7