KONST / Litografier / Litografier 7255725
nr 725 5725
Litografier
2 st, signerade-62, komposition, motivets mått: 76x56
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2011
kl 18:25:03
100 kr
200 kr
250 kr