MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5911643
nr 591 1643
Sekretär
1800-tal, längd. 102, djup. 46, höjd. 112
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2009
kl 20:00:12
300 kr
150 kr