![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15339147
*
nr 1533 9147
Etsningar
2 st, Conny Berglund. Signerad, numrerad 175 upplaga, Katarinahissen/Mosebacke. Bildmått: ca 6x8, yttermått inklusive ram: 13,5-14,5
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2023
kl 19:12:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:49:17
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: conny berglund etsningar grafik katarinahissen mosebacke numrerad 175 upplaga stockholm stockholmiana stockholmsmotiv södermalm södermalmsmotiv
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:02
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:59
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:49
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:54
*
Etsningar
nr 1533 9147
Etsningar
2 st, Conny Berglund. Signerad, numrerad 175 upplaga, Katarinahissen/Mosebacke. Bildmått: ca 6x8, yttermått inklusive ram: 13,5-14,5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 18:49:17 | 1 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: conny berglund etsningar grafik katarinahissen mosebacke numrerad 175 upplaga stockholm stockholmiana stockholmsmotiv södermalm södermalmsmotiv
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:02 -
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:59 -
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:49 -
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:54