KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14161020
nr 1416 1020
E W Russell, Virkande flicka. Signerad. Olja på duk, 29x24, yttermått inklusive ram: 46x41 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:33:19
25/8 16:35:47
2.600 kr
27/8 15:10:45
- Klassiska
30 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska