KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Modeplanscher 6205613
nr 620 5613
Modeplanscher
13st, gravyrer, 1800-tal
Kondition: lösa blad,slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 25 januari 2010
kl 19:53:21
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
350 kr
500 kr
550 kr
800 kr
6
650 kr
6