KONST / Litografier / Färglitografi 14609059
nr 1460 9059
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 46x67cm, yttermått inklusive ram: 63x83cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:16:37
5/4 09:14:56
100 kr
11/4 18:11:35
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren