KONST / Litografier / Färglitografi 15264328
nr 1526 4328
Färglitografi
Jaques Potin, Strand. Signerad, numrerad 70/75. Färglitografi, bildmått: 23x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:51:43
3/3 20:23:42
300 kr
3/3 21:51:35