KONST / Litografier / Färglitografi 16285171
nr 1628 5171
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Sommar. Signerad, numrerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:46:57
17/6 19:35:25
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström