KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062421
nr 1306 2421
Gunnar Nilsson, Marin. Signerad. Olja på duk, 63x92 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:59:30
200 kr
250 kr