KONST / Litografier / Färglitografi 14052116
nr 1405 2116
Laura Fiume
(f. 1953), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/100. Motivet: 66x45, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Laura Fiume, italiensk konstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:19:31
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer