KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9076078
nr 907 6078
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Osignerad, bladets mått: 49x62 (löst blad)
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:03:06
300 kr
500 kr
600 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén