KONST / Litografier / Litografi 16003280
nr 1600 3280
Litografi
Ramad, "Caritas", omkring 1900 cm, yttermått inklusive ram: 63x44 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:13:35
22/2 15:14:45