KONST / Litografier / Litografi 14677026
nr 1467 7026
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Litografi, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Signerad HC, "Järv jagar renar". Bildmått: 16x22, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:30:05
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak