KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11277411
nr 1127 7411
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Etsningar, 2 st, Eva Holmér Edling (f. 1942), ( 1 osignerad), motivet: 25x30
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:02:45
4/9 18:38:31
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling