KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757058
nr 1275 7058
Oidentifierad konstnär. Flickporträtt, 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 22x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:03:30
100 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)