KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123150
nr 1612 3150
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Utsikt mot Skeppsholmen. Signerad, daterad -14. Olja på duk, 50x80 cm, yttermått inklusive ram: 53x83 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:53:18
15/4 13:23:38