MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14477112
nr 1447 7112
Skänk
Ek, nyrenässans. Bredd: 159 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 117 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:02:01
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr