KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 5486001
nr 548 6001
Grafiskt blad
1700-tal, förslag till nya konstakademien, Ulric de Scheffer, 32x52
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:24:59
400 kr
150 kr
450 kr
600 kr
650 kr