KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14855087
nr 1485 5087
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Signerad, blandteknik, 1971 cm, yttermått inklusive ram: 32x43, yttermått inklusive ram:
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:09:32
29/8 19:04:32
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren