KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395443
nr 1339 5443
Oidentifierad konstnär. Porträtt, ej signerad. Olja på pannå, 60x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:07:34
100 kr
200 kr
500 kr