MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13185254
nr 1318 5254
Stolar
Ett par, allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:17:13
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr