MÖBLER / Bord / Salongsbord 8358008
nr 835 8008
Salongsbord
Karl Johan-stil, björk, längd: 100 cm, djup: 75 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2013
kl 19:46:48
150 kr
150 kr
250 kr
Karl Johanstil/Empir