KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658409
nr 1365 8409
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Oljemålning, Väderkvarn. Signerad, daterad 1945. Olja på pannå, 20x27cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:14:55
2/12 21:30:43
400 kr
6/12 13:39:34
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg