KONST / Litografier / Litografier 8369031
nr 836 9031
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografier, 2 st, Bengt Lindström (1925-2008), signerade i trycket, bladets mått: 30x24 + 24x28
Kondition: skadat glas
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:51:35
150 kr
150 kr
200 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström