KONST / Litografier / Färglitografi 13581663
nr 1358 1663
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 177/300,87x59cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:07:05
30/10 14:32:53