KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592286
nr 1359 2286
Signerad, porträtt. Olja på pannå, 83x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:18:39
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)