MÖBLER / Bord / Sybord 13229424
nr 1322 9424
Sybord
Valnöt. Bredd: 56, djup: 39 H- 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:49:53
150 kr