KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15339355
nr 1533 9355
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 98/150. Bildmått: 25x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:31:49
10/4 19:26:49
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén