KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052039
nr 1405 2039
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Bazarscen. Signerad. Olja på pannå, 23x18cm, yttermått inklusive ram: 31x26cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:35:12
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja