FURNITURE / Tables / Writing desk 6662300
nr 666 2300
WRITING DESK
1950s, Teak, 130, width: 70, height: 72, wear.
50-tal, Teak, 130, djup: 70, höjd: 72
Condition: slitage
300
SEK 850
Monday November 8 2010
at 17:59:06
400 kr
600 kr
800 kr