MÖBLER / Bord / Skrivbord 16375067

nr 1637 5067

Skrivbord

1950-tal, NK, brickmärkt. Bredd: 142 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 20:17:23