MÖBLER / Bord / Skrivbord 9603399

nr 960 3399

Skrivbord

1890-tal, med uppsats, längd: 92 cm, djup: 59 cm, höjd: 114 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:21:45

10/5 21:04:48 1      700 kr
11/5 17:30:31 2      Vinnande bud