MÖBLER / Bord / Skrivbord 9603399
nr 960 3399
Skrivbord
1890-tal, med uppsats, längd: 92 cm, djup: 59 cm, höjd: 114 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:21:45
10/5 21:04:48
700 kr
11/5 17:30:31