FURNITURE / Tables / Writing desk 6172585

nr 617 2585

WRITING DESK

1880s, length: 134, width: 80, height: 77, wear, damages.

1880-tal, längd: 134, djup: 80, höjd: 77

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday December 21 2009
at 19:13:15