FURNITURE / Tables / Writing desk 14409224
nr 1440 9224
WRITING DESK
1890s. Length: 108, width: 57 cm, height: 75 cm, wear.
1890-tal. Bredd: 108, djup: 57 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage
800
SEK 800
Monday December 20 2021
at 20:38:24
500 kr
600 kr
700 kr