FURNITURE / Tables / Writing desk 9737113

nr 973 7113

WRITING DESK

1880s, height: 76 cm, bredd: 150, width, 62 cm, wear.

1880-tal, höjd: 76 cm, bredd: 150, djup, 62 cm

Condition: slitage

1000

SEK 1300

Monday August 10 2015
at 20:02:05