MÖBLER / Bord / Skrivbord 16603045
nr 1660 3045
Skrivbord
med uppsats, sent 1800-tal. Bredd: 90 cm, djup: 49 cm, höjd: 100 cm, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:27:29
100 kr
150 kr