MÖBLER / Bord / Skrivbord 7325127
nr 732 5127
Skrivbord
engelsk stil, längd: 150, djup: 80, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:34:57
18/12 19:23:32