KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 11389009

nr 1138 9009

Träskulptur

Afrika, höjd: 92 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 19:31:35