KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12191449
nr 1219 1449
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, 1/50, figur till häst, Signerad, bladets mått: 25x20
Torsten Jurell, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
400 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:41:06
Torsten Jurell
nr 1219 1449
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
måndag 26 november 2018 |