KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13072515
nr 1307 2515
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skeppsbron. Signerad, numrerad 211/360, daterad -74. Motivet: 31x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:15:46
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén