KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14332125
nr 1433 2125
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 101/360, daterad 87, Söder mälarstrand. Bildmått: 55x47cm, yttermått inklusive ram: 78x58cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:09:36
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
22 nov
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén